Dzień z… from Poland with love

Czeeeść 🙂

Dziś będzie kwiatkowo 🙂 Postanowiłyśmy raz na jakiś czas wziąć na tapetę konkretny wzór z kolekcji GOscrap i pokazać go w różnych obliczach. Na pierwszy ogień wybrałyśmy kwiatkową stronę papieru from Poland with love. Myślę, że każda z nas znalazła na niego własny sposób 🙂

Kasia połączyła kwiatki z innymi ludowymi wzorami, przez co jej kartka jest bardzo folkowa, ale dzięki obszyciom i napisom – także dość uniwersalna, może więc zostać wręczona z dowolnej okazji.

by k.a.s.i.a.

by k.a.s.i.a.

Mira tym razem przygotowała dwa notesy – bazą jest nasz kwiatkowy papier, do którego dodane zostały skrawki innych papierków oraz sznurki, guziki, stemple i przeszycia. Okładki są przez to bardzo bogate i kolorowe , a notesy – idealne na prezent 🙂

by miraq

Ja tym razem przygotowałam dwie kartki w kształcie tagów.

by clos

Jedna jest „standardowa”, otwierana do góry. Urozmaiciłam ją psikając Glimmer Mistem i dodając ozdobną krawędź oraz wprowadzając trochę dodatkowego koloru kawałkiem papieru amber sky.

Druga kartka ma trochę bardziej wymyślną formę – składa się na trzy i jest obwiązywana sznurkiem. Tak wygląda w środku:

by clos

Dzięki temu, że papier jest gruby i sztywny, sam może stanowić bazę. Taka kartka sprawdzi się świetnie, jeśli mamy dużo treści do wpisania – można zagospodarować wszystkie trzy wewnętrzne strony 🙂

Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasz nowy nieregularny cykl 🙂 Może nawet zechcecie do niego dołączyć? 🙂

Zachęcam Was także do przesyłania nam swoich prac (na goscrap@goscrap.pl), jeśli chcecie, aby znalazły się w galerii na naszym fanpage’u 🙂 Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych pomysłów! 🙂

Ściskam was!
Justyna

16lis/110

UWAGA! Zmiany 😉

Dziewczyny i chłopaki! Ogłaszamy chwilową przerwę w działaniu bloga – dosłownie kilkudniową. W tym czasie blog może nie działać całkowicie. Przerwa jest spowodowana zmianami technicznymi, które musimy wprowadzić, aby blog wyglądał tak, jak sobie wymarzyłyśmy i był bardziej funkcjonalny. Potem wrócimy z nową siłą :) )

Przypomnę jeszcze, że do 19 listopada trwa nasze wyzwanie mapkowe. Ogłoszenie wyników nastąpi po przerwie technicznej :) A jeśli ktoś chciałby dodać swoje zgłoszenie, kiedy blog akurat nie będzie działał, prosimy o przesłanie go na nasz adres mailowy: galeriagoscrap@gmail.com :) )

 

Buziaki,

Justyna

Zakres tematyczny: GOscrap Brak komentarzy
13lis/117

Poznajcie DT Goscrap 🙂

Tak się jakoś złożyło, że nie było jeszcze okazji przedstawić Wam naszego kreatywnego Dream Team’u GOscrap. Postanowiłam to dzisiaj nadrobić :)

Jak wiadomo, GOscrap powstało w pięknym mieście Wrocław, tutaj też znalazły się zdolne dziewczyny, które przedstawiają Wam swoje pomysły na prace wykonywane z papierów GOscrap. Jest to bardzo ważny fakt – pewnie jako jedne z nielicznych możemy dzięki temu spotykać się na wspólnym scrapowaniu nawet kilka razy w miesiącu! O ostatnim takim spotkaniu już pisałam, ale nie pokazałam Wam jeszcze zdjęcia całej ekipy przy pracy:

od lewej siedzą: Justyna (clos), Mira (miraq), Kasia (k.a.s.i.a.) i Ewa (ibisek)

Wśród nas brakuje jeszcze Ani, która jest autorką polish folk collection, ale ją też niedługo poznacie bliżej, ponieważ ta notka jest jedynie wstępem do przedstawienia Wam naszego DT. Już niedługo każda z nas przedstawi się osobiście :)

To tyle na dziś, mam nadzieję, że długi weekend minął Wam na twórczych poczynaniach i zasłużonym odpoczynku :)

A jeśli ktoś z Was nie ma pomysłu na realizację swoich pokładów kreatywności, przypominam, że nadal trwa nasze wyzwanie mapkowe, w którym można zdobyć GOscrapowe papierki. Zapraszamy! :)

Justyna

11lis/110

Inspiracje GOscrap – relaksujący LOs

Witam wszystkich tutaj zaglądających :)

Dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o moim ostatnim poczynaniu na papierkach polish folk collection – o moim scrapie zatytułowanym „relax” – o czym ostatnio marzę i na co mam coraz mniej czasu.

I tak sobie myślę, że w sumie scrapbooking jest dla mnie relaxem i oderwaniem od codziennych obowiązków. Choć  „lazy hours” zdarzają się coraz rzadziej, to jak już się zdarzą to spędzam je właśnie  na scrapowaniu :)

Poniższy scrap powstał na papierku purple rainbow i jest wykonany w stylu „clean & simple”.

Na zdjęciu widok, jaki ujrzały moje oczy podczas tegorocznego pobytu w Chorwacji podczas lazy days :) urlopowych w czerwcu, do których tęsknię straszliwie… i wiem, że tam wrócę. Na scrapie pojawiły się stempelki, resztki papierków, wstążeczka, napis i trochę chlapań. Do oglądania polecam latte i dobrą muzyczkę.

Więc byle do czerwca… a zimę przetrwać na scrapowaniu  :)

k.a.s.i.a.

8lis/112

Dzień z… from Poland with love

Czeeeść :)

Dziś będzie kwiatkowo :) Postanowiłyśmy raz na jakiś czas wziąć na tapetę konkretny wzór z kolekcji GOscrap i pokazać go w różnych obliczach. Na pierwszy ogień wybrałyśmy kwiatkową stronę papieru from Poland with love. Myślę, że każda z nas znalazła na niego własny sposób :)

Kasia połączyła kwiatki z innymi ludowymi wzorami, przez co jej kartka jest bardzo folkowa, ale dzięki obszyciom i napisom – także dość uniwersalna, może więc zostać wręczona z dowolnej okazji.

Mira tym razem przygotowała dwa notesy – bazą jest nasz kwiatkowy papier, do którego dodane zostały skrawki innych papierków oraz sznurki, guziki, stemple i przeszycia. Okładki są przez to bardzo bogate i kolorowe , a notesy – idealne na prezent :)

Ja tym razem przygotowałam dwie kartki w kształcie tagów.