Gość na weekend – Sonrisa – cz. II // Our Weekend Guest – Sonrisa – part II

Witajcie po raz kolejny! // Hello again!

Tym razem postanowiłam spóbować, jak papiery GOscrap sprawdzają się w pracach mediowych. Stąd pomysł na ramkę na blejtramie. Taką z pozytywnym przesłaniem: Keep true to the dreams of your youth, czyli w wolnym tłumaczeniu: Bądź wierny swoim marzeniom z młodości. Choć brzmi poważnie, chciałam, żeby było wesoło. Dlatego sięgnęłam po najbardziej pozytywną kolekcję: i love summer. To nieprawda, że te papiery nadają się tylko do wakacyjnych prac (choć w najbliższej przyszłości wakacyjny scrap też z nich powstanie;).

This time, I wanted to try how good GOscrap papers are for media works. This gave rise to the idea of putting canvas on a frame. It conveys a positive message: Keep true to the dreams of your youth. Although it sounds very serious, I wanted it to be cheerful. To achieve that, I went for the most optimistic paper collection – i love summer. It’s not true that these papers are good only for holiday scrapbooks.

Blejtram najpierw troszkę postemplowałam, popsikałam mgiełkami i nałożyłam gesso oraz przez maskę pastę strukturalną. Później dodałam elementy wycięte z papierów enjoy sunshine i sea stars. Te kolory są po prostu bajeczne! Dodałam troszkę tekturowych ozdobników, stempel, także odbity na papierze enjoy sunshine i kwiatki, żeby było delikatniej. W efekcie powstała ramka, którą zamierzam postawić sobie w widocznym miejscu na biurku:

I first stamped the canvas, then used mists, and, in the end, put gesso and structural paste. On the top of that, I put elements cut out from the enjoy sunshine and sea stars papers. These colours are just fabulous! Then I added bunch of cardboard embellishments and some flowers to make it look more delicate. I’ll certainly give this framed picture a place of honour on my desk.

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

by Ela / Sonrisa

Ela / Sonrisa