Gość na weekend – marysza // Our Weekend Guest – marysza

Hej! Z tej strony Marysza, dzisiaj przygotowałam dla Was gościnnie posta o nowych naklejkach GOscrap. Uwielbiam naklejki, używam ich chyba wszędzie, ale najczęściej w kalendarzu, którego używam każdego dnia.

Hi, Marysza here. Today, I’d like to share with you a little about new GOscrap stickers. I love stickers and I
use tons of them, especially in my calendar for daily use.

by marysza

by marysza

Kalendarz noszę wszędzie i co chwilę coś w nim zapisuję. Bez niego nie pamiętałabym nawet kiedy mam zafarbować włosy czy podlać kwiatki. Nie wspominając już o tych ważniejszych sprawach związanych np. z życiem codziennym czy pracą. Od zawsze używałam plannerów i zawsze twierdziłam, że nie muszą one być nudne. Lubię ozdabiać strony kolorowymi taśmami, zdjęciami z Instaxa, bazgrołami i.. naklejkami. I o nich będzie dziś mowa.

I keep it on me everywhere I go and scribble in it whenever I feel the need. Without it, I wouldn’t even
remember to dye my hair or water the plants, not to mention more important issues related to life and work.
I’ve been always using unique planners which I have decorated myself with pieces of colored tapes, Instax
photos, scribbles and… stickers.

by marysza

by marysza

Nowe naklejki GOscrap nadają się nie tylko do ozdabiania, ale też do oznaczania. Kolorowe naklejki ozdabiają mi strony, gdzie zapisuję różne pierdoły – książki do przeczytania, pomysły na posty blogowe itp. Czarne i czerwone naklejki plan it! są bardzo dyskretne i mogę ich spokojnie używać w dziennych tabelkach do oznaczania ważniejszych wydarzeń/rzeczy do zrobienia. Ozdobiłam też nimi stronę z wydatkami miesięcznymi! Naprawdę mi się spodobały!

Speaking of stickers, the new batch offered by GOscrap are good not only for decoration, but also ideal for marking and flagging pages. Colorful stickers beautify the pages where I record various things such as books to read, ideas for blog posts, etc. Black and red plan it! stickers are very discreet and I use them a lot in my daily tables with important events/things to do. I also decorated a monthly budget sheet with them! I started to really like them!

by marysza

by marysza

A czarno-białe okrągłe naklejki? Oh, w tych to się zakochałam! Wyglądają świetnie – żałuję, że mam ich tak mało! Już je ponaklejałam gdzie się dało.. nawet na materiałową kieszonkę mojego Passion Plannera! 😀

And these black and white round stickers? I simply fell in love with them! They look so gorgeous that I regret to have only a few of them! I’ve already stuck them to every surface possible… even to a fabric pocket of my Passion Planner! 😀

by marysza

by marysza

by marysza

by marysza

Też macie bzika na punkcie naklejek i planowania? Dajcie znać, czy Wy też macie taki szał w swoich kalendarzach – czy może wolicie prostotę i minimalizm?

Do you also have a thing about stickers and planning? Let us know if your planners also look crazy and cool or if you prefer simplicity and minimalism.

Ściskam ciepło, // Many hugs,
marysza

http://marysza.blogspot.com/