Kartki dla Babci i Dziadka :)

Z rodzicami bywa różnie, wiadomo – są zawsze na pierwszej linii ognia, pozwalają i zabraniają, nie zawsze więc mamy z nimi idealnie poprawne stosunki 😉 Co innego jednak babcie i dziadkowie – jeśli są z nami, kiedy wkraczamy w dorosłość, zazwyczaj doceniamy ich jeszcze bardziej. Dlatego w każdym wieku warto pamiętać o ich święcie i przygotować jakiś miły drobiazg 🙂

My przygotowałyśmy kartki w radosnych kolorach.

Karteczka Miry wykonana z papieru purple rainbow z dodatkiem przepięknych motyli pokrytych preparatem do spękań i z embossowanym napisem:

by miraq

by miraq

Ewa przygotowała karteczkę z połączonych papierów amber sky i vintage beads dodając im światła dzięki drobinkom, którymi pokryła kwiaty i listki:

by ibisek

Ja przygotowałam za to kartki do pary – według podobnego wzoru, aby tworzyły komplet:

by clos

Kartka dla babci powstała z połączenia papierów vintage beads i from Poland with love, a kartka dla dziadka z miksu dwóch stron arkusza green meadow. Element na środku jest podklejony na taśmie dystansowej, całość więc trochę odstaje i dodaje kartkom lekkości.

by clos

by clos

Na koniec chciałabym Wam jeszcze przypomnieć o naszym trwającym do 14 stycznia wyzwaniu mapkowym – czekamy niecierpliwie na Wasze prace 🙂

Życzę słonecznego weekendu!

Justyna