Przedstawiamy DT – Anula

Imię/nick

Ania/Anula

Jak długo scrapujesz?

Radość tworzenia odziedziczyłam po mojej Mamie – zaczynałam od szycia dla lalek, później dla siebie, żeby w końcu dojść do szycia papieru 🙂 Moje pierwsze ręcznie robione kartki powstały przy okazji świąt 4,5 roku temu, choć był to tylko chwilowy incydent… zafascynował mnie wtedy i na jakiś czas całkowicie pochłonął decoupage.

Czemu/jak zaczęłaś scrapować?

Tak naprawdę moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się od minialbumów dla dziadków ze zdjęciami mojego synka. Później założyłam bloga, poznałam niesamowicie inspirujące blogi innych scraperek i na dobre wciągnęłam się w kartkowanie.

Co najbardziej lubisz w scrapbookingu?

Najczęściej robię kartki, różnej wielkości albumy, notesy, pudełka – w zasadzie jestem bardzo praktyczna:) Cieszy mnie, kiedy mogę zrobić coś, czym można się później otaczać i wykorzystywać na co dzień. Uwielbiam szycie papieru, wyraziste kolorowe wzory, łączenie papierów z pozoru niedających się połączyć. Dużą radość sprawia mi tworzenie kartek w innych nietypowych kształtach. Nie potrafię korzystać w gotowych kwiatów, dlatego wciąż dłubię swoje wersje kwiatów z papieru, tiulu czy koronki.

Co robisz w życiu poza scrapowaniem?

Jestem przede wszystkim mamą Jasia, z zawodu ekonomistką, choć nie pracującą w zawodzie. Uwielbiam fotografować dzieci, gotować za każdym razem zmieniając przepis, czytanie w łóżku, poranną kawę i okulary przeciwsłoneczne niezależnie od pory roku.

Blog Anuli: http://anula-handmade.blogspot.com/

GOscrap wita Anię na pokładzie swojego kolorowego statku! 🙂