Przedstawiamy DT – Magda

Imię/nick

Magda/magdalena/Papierowy Pokój

Jak długo scrapujesz?

Pierwsze nieśmiałe kroki stawiałam dziesięć lat temu (kartki tworzone z materiałów kupionych w sklepach dla plastyków, papierniczych i na giełdzie kwiatowej – szalone czasy). Jeszcze wcześniej były albumy/pamiętniki, pieczołowicie ozdabiane, zatrzymane i opisane chwile z życia – nie wiedziałam wtedy, że to journaling ;). Pasja do rękodzieła objawia się zresztą w naszej rodzinie u wszystkich  – fotografia, szydełkowanie, wyroby z drewna, rysowanie, dekorowanie… To się po prostu musiało stać.

Czemu/jak zaczęłaś scrapować?

Na początku były kartki. Wszystko „tak naprawdę” zaczęło się dwa lata temu, gdy w poszukiwaniu świątecznych inspiracji trafiłam na pewien blog i… zwykłe robienie kartek zmieniło się w prawdziwą pasję. Odkryłam, jakie możliwości daje papier. I tak, niezmiennie, trwa to do dziś, nabiera tempa, rośnie, pochłania wolny czas.

Co najbardziej lubisz w scrapbookingu?

Najwięcej satysfakcji sprawia mi praca z papierem. Lubię chlapać, drzeć, zmieniać, bawić się formą, choć ten świat dopiero zaczynam odkrywać. Dużą wagę przywiązuję też do detali, tych drobnych elementów, które są dopełnieniem pracy.

W pracy z papierem uwalniam cząstkę siebie i pozwalam jej wędrować, gdzie tylko jej się spodoba – czego rezultatem są prace, które publikuję na blogu. Nigdy nie wiem do końca, jaki będzie ostateczny efekt mojego działania, zwykle mam ogólny zarys i nie planuję zbyt wiele, a w trakcie pracy spontanicznie realizuję swoje pomysły. Scrapbooking pochłania mnie coraz bardziej, odnajduję w nim nowe możliwości wyrażania myśli i to jest dla mnie najcenniejsze 🙂

Co robisz w życiu poza scrapowaniem?

Chłonę, zapamiętuję, odczuwam, przeżywam, utrwalam – ulotne momenty dnia codziennego. Poszukuję piękna w kolorach, formach i detalach. Bo detal jest tym, co najbardziej zapada mi w pamięć i czego poszukuję w codzienności. Lubię zwyczajność, poczucie spełnienia tu i teraz. Pracuję, jestem żoną, córką, siostrą, koleżanką – zwyczajną dziewczyną.

Pozdrawiam serdecznie każdego, kto wytrwał do końca 😉

Blog Magdy: http://papierowy-pokoj.blogspot.com/

DT GOscrap serdecznie wita Magdę w swoich szeregach!
A Wam życzymy miłego dnia i bogatego Mikołaja 🙂

  • ohoho Magda, tyle lat doświadczenia? nieźle :))
    miło dowiedzieć się trochę więcej o Tobie 😉

  • fajny wywiad!

  • Świetnie się czytało. No to teraz wiem o Tobie trochę więcej 🙂

  • Dzięki Dziewczyny! Czuję się lekko onieśmielona, ale też szczęśliwa, że mogę gościć w progach GoScrap 🙂