Scrap-mozaika // Scrap-mosaic

Mój kochany Chrześniak jest cudownym modelem, jak tylko trafię na odpowiednią chwilę, że ma ochotę zapozować przez 5 minut;)
Tym razem zrobiłam dla niego w prezencie na 4 urodziny warstwowy scrap, który oprawiłam w przestrzenną ramkę. Dodatków niewiele, bo największą ozdobę mają stanowić same zdjęcia, które nakleiłam warstwowo. Ale użyłam aż dwóch papierów 😉 Praca jest na bazie papieru up in the air (lekko pochlapany białą farbką i turkusową akwarelą) , pomiędzy zdjęciami użyłam mozaiki z kwadracików z papieru around the world. Wszystkie kwadraciki z czerwonego papieru potuszowałam na brzegach, żeby nadać im bardziej „zużyty” wygląd. Myślę, że niewiele czasem trzeba, by stworzyć coś wyjątkowego na prezent.

My beloved godson is such a graceful model, I only wish he could stand still for at least 5 minutes 😉
The present I made for him this time is a four-layer birthday scrap which I put in a frame. I didn’t use many add-ons as I wanted the pictures to attract a great attention of the recipient. But I used two papers 😉
Up in the air paper was a base for my work (it’s splattered with white paint and turquoise watercolor). Between the pictures, I put a square mosaic collage made from around the world paper. I inked the edges of each paper tile to give them a „worn-out” look. Sometimes it takes a little to create something exceptional.

by nowAlinka

by nowAlinka

by nowAlinka

by nowAlinka

by nowAlinka

by nowAlinka

by nowAlinka

by nowAlinka

dt-znaczek-nowalinka-maly