Świąteczne kartki ze zwierzakami // Christmas cards with animals

Witajcie serdecznie! // Hello!
Ogromnie się cieszę, że jestem w drużynie GOscrap! Na pierwszy ogień przygotowałam dwie kartki świąteczne. Sprawiły mi dużo radości 😉

I’m so happy to start my craft adventure with GOscrap! Today I want to show you two Christmas cards. I really enjoyed making them 🙂

by Maguda

Do ich zrobienia użyłam papierów z trzech różnych kolekcji. Z reguły najważniejszym dla mnie kryterium są kolory i wzory, często mieszam kolekcje tak, jak mi pasuje.
GOscrap ma świetny żółty z kolekcji i love summer (enjoy sunshine) oraz, oczywiście, żółty ze świątecznej kolekcji winter tales (holiday spirit). Żółty uwielbiam łączyć z szarym i tutaj też użyłam dwóch arkuszy –  śnieżynek (very merry) i gwiazdek (you’re a star). Do tego moje ulubione napisy wycięte z arkusza holiday spirit,  kolorowanki, dodatki z paska zimowego i kartki gotowe. Uważam, że wyglądają ciepło i radośnie i o to chodziło.

I used three different paper collections to make those cards. Most often I choose papers by colors and patterns, so usually I mix collections to get my project as I imagined 🙂 GOscrap has great yellow papers, one in i love summer collection (enjoy sunshine) and, of course, the one in Christmas collection winter tales (holiday spirit). Yellow goes beautifully with grey and so I chose here two grey papers – snowflakes from winter tales (very merry) and stars from welcome to my world (you’re a star). I added my favorite sentences from holiday spirit paper, colored stamps and cards are ready. I think they look warm and cheerful I that was what I wanted.

by Maguda

by Maguda

by Maguda

by Maguda

Pozdrawiam ciepło! // Keep warm!