Świeża krew w DT :) // New blood in GOscrap DT :)

Imię/nick

First name/Nickname

Dorota/Ladybug

Jak długo scrapujesz?

How long you’ve been scrapbooking?

Zastanawiam się, od kiedy mogę to co robię nazwać scrapowaniem… bo zaczynałam od kartek świątecznych zrobionych całkiem przypadkowo w 2008 r. Dopiero z biegiem czasu poznałam czym jest scrapbooking, rozpoczęłam poszukiwanie nowych technik, materiałów, inspiracji… i tak nadal szukam!

I was recently wondering about it… My love affair with scrapbooking began with a few Christmas cards made by accident in 2008. In the course of time, I’ve acquired new techniques, started to look for new materials, inspiration… and my quest isn’t over yet!

Czemu/ jak zaczęłaś scrapować?

Why/how did you start to scrapbook?

Zaczęłam z nudów… po powrocie z pracy nie miałam co ze sobą robić (ah, ta singielska młodość!). W okolicach Bożego Narodzenia postanowiłam obdarować znajomych własnoręcznie wykonanymi kartkami i tak doszło do mojego „pierwszego razu” z papierem 😉 Później długa przerwa i wielkie bum, gdy byłam w ciąży – rozpoczęłam wtedy planowanie albumu dla synka. Nie powstał do dziś, bo wciąż tyle wyzwań dookoła, że nie mogę skupić się na tak dużej i ważnej pracy.

I started out of boredom… after returning home from work I just didn’t have better things to do (farewell to good times of being a single!). Just before Christmas, I decided to give my friends hand-made Christmas cards and that was my „first time” with paper 😉 After that was a long pause and suddenly… I got pregnant and came up with the idea of making a photo album for my yet unborn son. It still hasn’t been finished due to a great number of challenges in everyday life.

Co najbardziej lubisz w scrapbookingu?

What do you like most about scrapbooking?

Kolor. Wzór. Formę. To, że wszystko to można łączyć, oddzielać, nadawać nowy wyraz. To ekscytujące i za każdym razem ciekawe!

The colour. The pattern. The form. The ability to join, combine, divide, detach and give new expression to the old ideas. Not only is it exciting, but also more and more interesting!

Co robisz w życiu poza scrapowaniem?

What do you do besides scrapbooking?

A to jest jakieś życie poza tym? 😉
Wychowuję synka Ignacego oraz nie gotuję obiadów mojemu niemężowi 🙂

So there is more to life than scrapbooking? 😉 I raise my son Ignacy and do not cook for my non-husband 🙂

Blog Doroty/Dorota’s blog: http://kartkolandia.blogspot.com/

„Stare” DT serdecznie wita nową koleżankę w swoich szeregach 🙂

„Old” DT warmly welcomes a new friend 🙂

  • magda

    Tak, tak, serdecznie 🙂