Tydzień z opakowaniami na słodkości – cz. I – pudełko na słodycze + tutorial // A week with boxes for sweets, episode 1 – sweets box + tutorial

Czasem mam wrażenie, że żyjemy od jednych świąt do drugich. Dopiero stopniał śnieg, a tu już trzeba pomyśleć o Wielkanocy.

Sometimes I think that our calendar is full holidays, festivals, and celebrations. The snow hasn’t melted yet, but it’s time to get prepared for Easter.

Zwyczaje w wielu zakątkach Polski są różne. W moich stronach, dzieci biegają od domu do domu, smagając się rózgami i oblewając wodą. W zamian za to należy im się słodki prezent. Dziś właśnie o takim prezencie. Zapraszam Was do obejrzenia mojego pierwszego kursu video, w którym pokazuję, jak zrobić opakowanie na łakocie.

In Poland, Easter customs are differ between regions. Where I come from,children run from house to house, whip each other with birch twigs, and pour each other with water. In return, the demand to be
given candy. In my tutorial, I’m going to show you how to make a box for them.

Do jego wykonania potrzebny jest jeden arkusz papieru i kilka dodatków, wedle uznania. Ja użyłam niebieskiego papieru z kolekcji i love summer i ozdobiłam dodatkami z all the best oraz paska z dodatkami wesołych świąt.

All you need is one sheet of paper and several add-ons. I used blue paper from the i love summer collection and add-ons from the all the best collection, and a Merry Christmas add-on strip.

by Karolina

by Karolina

by Karolina

by Karolina

Jeśli skorzystacie z kursu, konieczcie pokażcie nam efekty swojej pracy! 🙂
If you use this tutorial, please share the results of your work with us! 🙂
 karola dt maly
  • Karolina z DreamsCrafts1

    Super tutorial i piękne, pomysłowe opakowania, na pewno skorzystam 😉 Wykonywałam podobne, ale wydaje mi się że ten kursik znacznie ułatwi moją pracę 😉
    W mojej rodzinie dzieci szukają prezentów w lesie podczas spaceru po święceniu koszyczków! Świetna zabawa!

    • Karolina Czołba

      Dziękuję 🙂 Bardzo mi miło. Co rodzina to tradycja. Mój mąż z bratem szukali smakołyków w ogrodzie. W tym roku też spróbujemy 🙂 dzieci będą miały podwójny ubaw i my zresztą też.