Wyzwanie pod błękitnym niebem // A challenge under the blue sky

Cześć kochane 🙂 // Hi dear 🙂 

Czy Wam też piękne wiosenne błękitne niebo poprawia humor i dodaje energii? 🙂 Nam tak, dlatego nim postanowiłyśmy zainspirować się w naszym nowym wyzwaniu – pod błękitnym niebem. Zróbcie z nami prace niebieskie i/lub z chmurkami 🙂

This beautiful blue spring sky makes everyone feel better, doesn’t it? 🙂 It surely gives us a boost of inspiration and we hope hope it will inspire you, too. We’re looking forward to seeing your blue-as-the-sky scrapbooks with clouds (or without them) 🙂

Zobaczcie co przygotowało nasze DT i szukajcie niebieskich papierów 🙂

Visit our blog to see what our DT made and look out for our blue papers 🙂

Sylwia S.

Balon 3D  to moja inspiracja na nasze najnowsze wyzwanie. Papier w chmurki oraz balon unoszący się na błękitnym niebie 🙂 Szablon balonika wycięłam z papierów up in the air, a kosz powstał z you’re a star.

A 3D balloon is my answer to the challenge. A sheet filled with clouds and a balloon flying in the sky 🙂 I cut out the balloon from up in the air paper, and the basket from you’re a star.

Lato już zagląda do okien, więc zrobiłam mój balon w stylu marynistycznym. Muszelki zebrane ubiegłego lata na plaży plus kilka papierowych ozdób i dekoracja gotowa.

Summer is around the corner and I decided to use some sea decoration – a handful of seashells and several paper embellishments.

by Sylwia S.

by Sylwia S.

by Sylwia S.

by Sylwia S.

Melodia 

Długo myślałam, co zrobić w kolorze niebieskim. Miał być scrap lub blejtram, ale padło na mały box. Bardzo rzadko robię prace w tym stylu. Wykorzystałam w nim papiery, w których nie brakuje koloru niebieskiego: hello-spring i kolekcji retro chillout. ​Do boxa wykorzystałam również nowe naklejki​, które niedawno pojawiły się w sklepie i nadają się do wszelakich prac. ​Zachęcam Was do sięgnięcia po te papiery – są rewelacyjne do wiosennych, energetycznych prac.

It took me a while to decide how to use my blue materials. Initially, I thought of canvas or a regular scrapbook. Eventually, I decided to make a box which isn’t really my forte. I used papers in which blue is the main color: hello spring and sheets from the retro chillout collection. I also used stickers which have become available in the store recently. I strongly encourage you to use these papers – they’re perfect for energetic spring scrapbooks.

by Melodia

by Melodia

by Melodia

by Melodia

Magda/Papierowy Pokój 

Na wyzwanie przygotowałam kartkę w odcieniach niebieskiego i z niebiańskim motywem: chmurkami.

I made a card in many shades of blue and added some clouds. 

by Magda/Papierowy Pokój

by Magda/Papierowy Pokój

by Magda/Papierowy Pokój


Mamy nadzieję , że podobają Wam się nasze inspiracje i przyłączycie się do naszego wyzwania. Na Wasze prace czekamy do 22 czerwca. Linka do posta na blogu wrzucajcie do żaby na dole 🙂 Jak zawsze możecie używać dowolnych materiałów i zgłosić dowolną liczbę prac 🙂

We hope you’ve enjoyed our inspirations and will join us. We’ll be waiting for your submissions until June 22. Please share links to your blogs through the frog at the bottom of this post 🙂 You can use any materials and submit as many works as you wish 🙂

Trzymajcie się ciepło! // Take care!
DT GOscrap